| Comy_5328 a întrebat:

Cine stie o firma de hosting ieftina si de calitate(pentru servere cs) si domenii. ro ieftine
DAU FUNAAAA!

20 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Linode? Amazon EC2 (care are si un plan gratuit gen trial)?
Domenii.ro poti sa cumperi doar de la roTLD daca nu ma insel, asa ca preturile lor sunt cam singurele.

| TPUajutor a răspuns:

Acesta este cel mai bun hosting la momentul actual al folosesc o multime de oameni.Eu al folosesc de 2 ani pe versiunea free si e super tare incearca daca vrei http://www.000webhost.com/704253.html

| Cristian95Alex a răspuns:

Va rog frumos datii ban pe ip si cont lui daimond33 e prea ratat

Răspuns utilizator avertizat
| anonimus22222 a răspuns:

Vrei host de SaMp; Cs; minecraft foarte ieftin? Vrei asistenta sau vrei sa iti scriptam ceva? adauga mihai.andy1@yahoo.ro si iti dau detalii

| anonimus22222 a răspuns:

Vrei host de SaMp; Cs; minecraft foarte ieftin? Vrei asistenta sau vrei sa iti scriptam ceva? adauga mihai.andy1@yahoo.ro si iti dau detalii

| rld0 a răspuns:

Www.pgh.ro au calitate si preturi foarte bune.
www.pgh.ro au calitate si preturi foarte bune.

| radiovedete a răspuns:

Cea mai ieftina firma din cate stiu si are servicii bune este www.portalcity.ro. Am servere la ei de cateva luni si sunt multumit de serviciile oferite.

| vanzari0cs a răspuns:

0cs.ro
sau
Y! Messenger: vanzari_0cs

| Gabyciucu a răspuns:

Vin si eu cu o recomandare ceva mai tarziu dar poate ii este cuiva de folos.
www.megahost.ro

| Dey89 a răspuns:

Iti recomand www.profihosting.ro, calitate exceptionala - preturi accesibile!

| rmarius321 a răspuns:

Http://turbatii.com/ merg bine full suport super sunt multumit tinand cont ca am un server full tot timpul si nu mia picat niciodata :)

| Serbu16 a răspuns:

Poti incerca www.cloud-center.ro
Am un server de cs 1.6 si am constant 1000 fps, nu am avut niciodata ping mai mare de 10ms(fara pjngfaker si alte prostii), iar preturile sunt foarte avantajoase.
Am inteles ca au acum si un cod promotional de vara pentru care beneficiezi de 40% reducere.
Cat despre cei de la suport sunt uimitori, in cateva minute am avut raspuns.

| ewilhelm a răspuns:

Spatiul.ro

| ViciuMihai123 a răspuns:

Cloud-center.ro
Cei mai buni in minecraft, servere dedicate si gazduire web

| flav10 a răspuns:

Www.topzcs.ro/hosting avem la 32 sloturi 5 euro cs, samp la 150 sloturi 5 euro sau add flavio_cs25@yahoo.com

| Catalin_Hard_1997 a răspuns:

Xhlds-host.com!