| bossuu31 a întrebat:

Cine stie sa imi raspunda car este cel mai puternic element natural Apa Focul Pamantul sau Aerul cine da raspunsul corect primeste funda.

Răspuns Câştigător
| patriciabianca39 a răspuns:

Focul

21 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

Eu cred ca toate sunt la fel de puternice, toate pot fi distructive si nu ar putea fii unul fara altul.

| DaNNN a răspuns:

Niciun un element nu este mai puternic decat celalalt.
Toate sunt egale, iar impreuna sunt cele mai puternice.

Bafta!

| Lynna a răspuns:

Eu cred ca nu existe '' cel mai puternic element'. Toate sunt importante.

| Fillaide a răspuns:

Apa

| XxAlexandruxX a răspuns:

Apa nu se stie ce capcane iti poate ascunde

| AAAA31 a răspuns:

Aerul big grin

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns (pentru AAAA31):

Aerul sunt da acord cu tine

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns (pentru AAAA31):

Aerul cel mai puternic element cat rezistam noi fara el? mai mult de 1 minut nu ganditi-va apa poti sta 3-4 zole fara ea fara foc poti sta oricand si pe pamant e si el important dar nu ca aerul

| G30RG3 a răspuns:

NIciun element nu e mai puternic ca altul fiecare element este opusul altui element

| TpuNoName123 a răspuns:

Pamantul,Aerul si Apa.

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Uitati-va aicila sfarsit la aer sau la inceput la puterile maxime
http://www.youtube.com/watch?v=gBwrGmmFcTk&list=PL8F4F560CB8D9D06F

| blackdragon_7370 a răspuns:

Focul ar putea fi sau Apa sau Aerul, insa si Pamantul ar putea fi cel din varf ca doar a suportat toate celelalte forte ale naturii si omenirea cu toate razboaiele sale.

| xBlue a răspuns:

Toate la un loc happy

| alex890 a răspuns:

Pamantul normal,ca e dur si nu se distruge cu nimic,doar sub actiunea omului, si apa, ca nu o poti distruge cu absolut nimic.

| bossuu31 explică:

Raspunsul corect focul deoarece reprezinta o putere de distrugere indestructibila.Multi credeti ca apa deoarece il stinge dar focul la o capacitate mare poate evapora apa intr-o secunda.Iar foocul reprezinta si lumina care e indispensabila lumi.

| bossuu31 explică:

Si pentru cei care inca credeti ca apa poate stinge orice foc atunci stingeti soarele laughing

| limen a răspuns:

Clar focul!

| Skyp3 a răspuns:

Apa

| gatlejatu a răspuns:

Focul

| Iacob_Claudiu-Adrian_1970 a răspuns:

Cel mai puternic element este Aerul
Findcă este elementul Avatarului
Aerul este cel mai puternic

| niet a răspuns:

Aerul