| anonim_4396 a întrebat:

Cineva din Galati... poate sa-mi spuna daca stie mai exact pe unde e magazinul La Doi Pasi, din doja? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Cred ca e in Romania, dar mai cauta.

| JoJo a răspuns (pentru TheStory):

Mai dar site-ul asta e plin doar de idioti? Daca nu stii raspunsul de ce pusca mea mai raspunzi?!?!? sa te dai tu mare ca esti smecher? Ar trebui ca staful sa ia niste masuri pentru idiotii ca voi, site-ul se numeste Toti pentru unul si unul pentru toti, daca stii sa ajuti baga-te, daca nu vezi-ti de treaba frate!

| radupopa a răspuns:

Eu nu stiu pentru ca sunt din Brasov, asa ca mai bine iesi pe afara si poate il gasesti.

| JoJo a răspuns (pentru radupopa):

Si cine te-a pus sa raspunzi? Fa pasi!

| andys4u a răspuns:

Daa! eu detin magazinul!