| YonneM a întrebat:

Circula o reclama pe postul travel&living care prezinta postul TLC si vreau sa aflu cum se numeste melodia de pe fundal va rooog

3 răspunsuri:
| Chosen a răspuns:

Eu caut asta de vreo 2-3 saptamani... mi-am facut cont pe site-ul asta doar pentru aceasta melodie laughing stiu ca are la refren,,so take me by the hand, oo oo i wanna, take it down... '' si cam atat, daca aflu te anunt si sper sa fie reciproca happy

| expander91 a răspuns (pentru Chosen):

Fratilor daca gasiti melodia plz spuneti-mi-a pe site sau la snake199095@yahoo.com plzz va raman dator

| expander91 a răspuns (pentru Chosen):

Daca o gasiti va rog spuneti-mi-a si mie. o caut de luni intregi