| Innovation a întrebat:

Credeti ca Sonny Ericsson este o marca buna de telefoane?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da

| DakotaRoyse a răspuns:

Da, camerele de la telefoanele Sony sunt foarte bune.

| ahlrh a răspuns:

DA,sunt foarte sigur.

| Libelle a răspuns:

Din 2 telefoane Sonny Ericsson pe care le-am avut niciunul nu m-a multumit.Se strica tastatura,nu mai mergeau unele taste,se blocau, imi faceau nervi mereu.
Nokia sunt cele mai bune, totusi.

| sanders a răspuns:

Nu prea, se strica cam repede.Mai bune sunt cele de la Nokia sau chiar Samsung

| sibiufoto a răspuns:

Am avut multe telefoane, dar Sony Ericsson P1i a fost cel mai bun pe care l-am folosit vreodată, mai ales datorită tastaturii geniale. L-am vândut acum doi ani și regret și acum. Nici un smartphone nu s-a mai ridicat la înălțimea lui, pentru mine.

| viorelleu a răspuns:

Da,un telefon decent dar si bun, doar ca ce vreau sa iti sugerez:verifica intotdeauna unde este facut? conteaza mult! succes

| DeniiiD a răspuns:

Da! Cu siguranta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu poti zice ca e perfect...
Rezistent este suficient, Memoria (depinde de marca)...
Deci sa nu o mai lungim Asa-si-Asa...
Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

| D3edii a răspuns:

Daaa.am avut telefoane dar nu ca sonny ericcson.laughingbig grin

| stefan1george a răspuns:

Sonny Ericsson e o marca buna de telefoane, insa defectuasa. In timp apar defectiuni de la joystick, la tastatura, etc. Daca vrei ceva recent, mai incearca. Daca vrei ceva cool, ia-ti Sony Ericsson

| monicutza_8200 a răspuns:

Mmm...nu mi se pare prea stralucita...