| georgica112 a întrebat:

Cu ce agentie de transport pot sa merg in Spania!? Care e mai ieftina? Cam cat e pretul! Vreau sa ajung in Granada (Andaluzia)!

Răspuns Câştigător
| anyhylator a răspuns:

Atlassib-eu am fost numai cu aceasta firma si am fost de fiecare data foarte multumit

| georgica112 explică (pentru anyhylator):

In Galati are oare sediu?

| anyhylator a răspuns (pentru anyhylator):

Are sediu in toate orasele! firma este din Sibiu, dar cum tu esti din Galati autocarul te ia chiar din oras de la tine! eu sunt din Corabia si i-au autocarul chiar de aici

3 răspunsuri:
| Roibu a răspuns:

Nu recomand Atlassib in nicun caz deoarece pe anumite trasee a fos inchisa ciruclatia lor din motivul Marocaniilor care te ia cu japca din Autocar si nimeni nu face nimic de teama cel imi bine eu iti recomand Ieftin, Comfortabil, Siguranta Tabita Tur