| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce mijloace de trasport ajung pe strada Doamna Oltea? Plecarea din cartier Drumul Taberei, Piata Moghioros?

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Buna,

Din ce am observat pe harta nu ai un mjiloc de transport in comun pana acolo. Te poti duce pana pe Barbu Vacarescu si de acolo sa o iei pe jos.

Indicat ar fi sa iei un taxi. Iei ce stii pana pe Stefan cel Mare si apoi iei un taxi ca sa nu te coste prea mult. Sau daca vrei poti lua direct taxiul din Drumul Taberei pana pe Oltea.

Drumul este unul destul de complicat si trebuie sa schimbi autobuzele. De aceea iti recomand taxiul.

Pa, pa.