| anonim_4396 a întrebat:

Salut, unde sa ies la un suc cu prietenii prin Drumul Taberei, undeva dupa Moghioros.

Răspuns Câştigător
| AllesSy a răspuns:

Buna, eu sunt din drumul taberei, eu ti-as recomanda Plaza sau Afii(daca te lasa), singura optiune.Eu merg mereu in mall cu prietenii nu am peste 18 sau peste 16 am 13 si ma lasa si daca mergi in mall prieteii o sa te creada tare ca poate pe unii nu-i lasa ceea ce te face tarewinking. Mult succes sper ca o sa gasesti uh pe undeva.