| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program as putea sa fac poze unei imagini dintr'un videoclip?

5 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Daca folosesti BSplayer, poti sa faci o captura folosind combinatia de taste Shift+P.

| viki a răspuns:

Cu bsplayer. Apesi tasta "p".

| Smackdown a răspuns:

Am Power DVD si imi face poze din videoclipuri de pe cd sau dvd

| iulyana a răspuns:

Cu nici un program tongue...ai pe tastatura un buton pe care scrie PrtSc... tu bagi videoclipul pe tot monitorul si cand appare imaginea respectiva apesi pe buton.

Apoi iesi si intri in Paint si apesi ctrl+V si apoi salvezi poza! Voila! big grin

pup si bafta :*

| iulyana a răspuns:

Butonul e in dreapta sus ...deasupra lui insert.tongue