| Ada477 a întrebat:

Cu ce soluție poate fi îndepărtat mucegaiul de pe haine?

10 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

WD40

| Catrice a răspuns:

Cu coșul de gunoihee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Ada477):

Vai mulțumesc drăguță, îmi pare bine că-mi apreciezi efortul și sa sa aud ca ai atâta experienta de viata încât știi cum sa rezolvi orice.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Ada477):

Nu,tu încerci sa pari redusa și ipohondra cu întrebările tale.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Ada477):

Mi-am dat seama ce fel de persoana ești abia după ce mi-ai dat reply și m-am uitat peste întrebările tale. Dacă știam cum ești, nu-ți mai răspundeam.

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns:

Mucegaiul se spală foarte ușor, chiar și cu apă, dar poți folosii clor.