| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaugi prieteni pe TPU? Raspuns unrgent! Toti cei care raspund corect primesc funda+vot promit!(scuzati categoria, e cea mai vizitata)big grin

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Dai click pe numele utilizatorului si iti va aparea acolo Adauga ca prieten dai click si gata.

7 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Nu ai pentru ce draguta.

| Alycaaaa a răspuns:

Pei iti apare acolo intr-o casuta verde adauga prieten si adaugi.

| Ambiguitate a răspuns:

Dai click pe numele dorit si gasesti un chenar verde + Adauga ca prieten

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Ms mult

| epurel a răspuns:

Omg, omg, omg ai pus la cetegoria gresita.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru epurel):

Bag pl ca n-a fost contul' meu de la inceput.Adica o fata mi-a zis ca pot sa stau pe el si a mai raspuns si ea.
Asta e o intrebare chiar idioata, pnm apare mare, verde ADAUGA PRIETEN.

| andutzaa_1034 a răspuns:

Dai click pe numele utilizatorului pe care il vrei si iti apare acolo adauga ca prieten dai click si atat!