| dge18 a întrebat:

Cum afli cine te suna pe numar ascuns?
NEAPARAT TREBUIE SA AFLU...
Imi spune cineva? [Eu sunt pe orange]

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

*#30# asta e

| dge18 explică (pentru M1hai):

Multumes maaaa merge 100%^***^
Mersi foarte mult!

| Nedumerit29 a răspuns (pentru M1hai):

Ce se intampla dupa ce scriu aia si cum pot scapa de ea dupa?

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Numa daca ai ceva pile la Orange in rest...trebuie mandat de la politie si in Romania astepti cateva luni dupa el(nici nu sti daca ti-l dalaughing)

| M1hai a răspuns:

*#30# as

| Céline7 a răspuns:

Hmm... da, este o posibilitate. Poti sa te duci la sediul retelei tale, si sa le spui problema ta. Dar, nu merge chiar asa. Trebuie ca numarul privat sa te sune, sa ii raspunzi, si sa stea la telefon mai mult de 5 secunde. Da, stiu. tongue Nu este o varianta tocmai convenabila. Dar mai e o solutie totusi. Daca nu mai suporti apelurile, sa stii ca poti oricand sa iti iei alta cartela. tongue Sper ca te'am ajutat [ intr'un fel... big grin ]. Pa pa! kiss

| Jenny23 a răspuns:

Cand te suna, raspunde si apasa repede #31# si iti apare cand primesti factura, sau te duci si tu la politie

| Daiana_4041 a răspuns:

Pai poti sa te duci la un magazin Orange iar acolo poti sa vorbesti cu cineva si sa aflii numarul.