| ioana_3040 a întrebat:

Cum castigi ZooRoni pe Zoomumba?big grin...si codurile alea bonus cum le pot afla? Dau fundahappy!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uneori zooroni ii faci in joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castigi atunci cand treci de la un nivel la altul si sunt cateva sarcini care iti dau ca recompesa zooroni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti face zooroni din lv 11 big grin

| ღCARMELAღ a răspuns:

Zoo roni nu se castiga ci se cunpara

| alexutzu1230 a răspuns:

Pai zooroni ii faci cand treci lvl de la 11 in sus sau de la unele sarcini(care sunt foarte rare)care iti dau zooroni...mai este o metod. daca dai super medicamente sau hrana super e posibil sa iti deie zooroni...cu codurile bonus m-am informat de pe forum si este cate un cod bonus aproape la fiecare event (promotie) dar la eventul acesta, dar in momentul de fata nu este nici un cod pentru ca codurile expira tin doar 7/10 zile..intra pe fforum si scrie la cautare cod bonus si o sa gasesti raspunsuri! Multa bafta!
Funda!?

| Dutzy a răspuns:

SPAMpagina.php?id=2379

| JECAN a răspuns:

Nice eu nu stiu de saptamana trecuta imi tot caut sad

| maryangoal13 a răspuns:

Cum castigi zooroni pe zoomumba?