| AnaPisikana a întrebat:

Cum descarci pozele de pe tel pe calculator? Am un Samsung U600.

7 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Ai cablu si cd-ul de instalare pentru u600? daca nu, atunci foloseste Bluetooth e mai rapid!

| Gexu a răspuns:

Bagi cablul de date intri in my computer iti v-a apare sub dvd drive o chestie apesi pe ea si iti v-a arata tot ce ai in tel tu alegi ce poze vrei si le scoti in pcwinking sper ca ai inteles.asa procedez eu

| Ellena a răspuns:

Cu un usb pentru Samsung U600.cam asa arata:
http://i.expansys.com/i/b/b161301.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| Puiutz a răspuns:

Buna:*.
Pai cu bluetooth sau cablu de datehappy. ce se potriveste la tel`big grin.

| laurik1315 a răspuns:

Daca ai bluetooth la calculator si la telefon le trimiti prin el, daca nu cel mai bine e prin cablu USB (cablu de date), de asemenea daca ai card de memorie in telefon, introdu cardul in calculator

| Elena97M a răspuns:

Telefonul tau este compatibil pentru a trimite prin bluetooth. trebuie sa cumperi o piesa pentru calculator pentru a putea trimite in calc.