| mihaela_4091 a întrebat:

Cum pot descarca poze de pe telefon pe calculator cu bluetooth? Samsung U600.

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Pai ...tre sa iti iei bluetooth pentru pc. este impreuna cu un dc. il instalezi si gata activezi blth la tel si mai departe te descurci ca este usoroh go on. intri in program dai cautare si iti gaseste blth'u telefonului si dai p elhee hee.
papawave daca nu ai inteles sorrystraight face dar totus sper sa fi intelestongue
"funda"? laughinglaughingrolling on the floorbatting eyelashespuppy dog eyes

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihaela estio p... a daca ma intelegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz habar n-am

scuze nu stiu

| atomis a răspuns:

Pai trebuie sa iti cumperi un bluetooth mergi la un magazin de telefone si gasesti acolo arata ca un sticbig grin