| MonyMoniq a întrebat:

Cum fac bani pe lady popular?

Răspuns Câştigător
| risa13morgan a răspuns:

Du-te la flirt fă-ți un iubit și intra în fiecare zi ia-ți un job joaca jocuri sau bagati diamante cu cardul

3 răspunsuri:
| LigiMe99 a răspuns:

Pai trebuie sa te duci, este la optiuni, langa categoria "provocari" catergoria "jocuri". Jucand jocurile, faci baniwinking

| EmmyRock a răspuns:

Iubitul iti da bani, jucand jocurile mini, facand unele reusite si schimband diamantele in bani. Sper ca te-am ajutat.

| Irina12 a răspuns:

Poti sa te joci sau sa transformi diamantele(daca ai) in bani.Succes!