| Gufiii a întrebat:

Cum fac bani pe lady popular?
:S

Răspuns Câştigător
| Denisse14 a răspuns:

Buna! Pai poti sa-ti iei iubit si el iti da 50 $ si 50 de puncte pe zi ( daca vrei sa iti iei iubit du-te in oras si dai pe disco adica clubu ala mai rotund mov o sa-l vezi tu, apasa pe el si putin mai jos vezi " Du-te la flirt" sau ceva de genu apasa pe el si posibil sa iti dea iubit, spun posibil pentru ca nu iti dau din prima dar daca nu iti dau intr-o zi du-te urmatoarea zi si tot asa pana o sa-ti dea dar cel mai probabil o sa-ti dea la a doua incercare adica a doua zi), poti sa-ti iei o slujba (daca nu stii cum iti spu eu : te duci in oras si dai pe biroul locuri de munca si apoi dai pe cursuri vezi acolo in stanga si apoi o sa-ti apara mai multe vei vedea bucatar si acolo o sati trebuiasca niv 0 si 60 IQ o sa dureze o zi si trebuie sa platesti 250 $ si daca lucrezi 8 ore iti da 50 $ si dupa ce ai facut cursul te duci din nou in oras si dai pe locul meu de munca si dai pe incepe sa lucrezi), joci mini-jocuri (in unele castigi si puncte si bani si IQ), poti sa mai faci si daca ai fericirea, igiena, energia, sanatatea 100% si nu trebuie sa-ti fie foame si sete (doar ca nu stiu cat iti da la astea) si mai este o metoda : du-te la Profilul meu si vezi acolo deasupra domnisoarei tale sunt mai multe chestii dar cauta una care se numeste "Reusite" si apesi pe ea,apoi o sa-ti apara niste reusite,daca vrei sa vezi ce trebuie sa faci pentru fiecare sau cat primesti apesi acolo putin mai sus scrie "Machiaj", "Activitati", "Proprietate", "Jocuri" si " Premium", apasa pe ficare si o sa vezi ca iti dau diferite recompense ( bani,puncte, haine, obiecte ). Sper ca te-am ajutat :*

3 răspunsuri:
| xGumitsa a răspuns:

=.` Buna! Banii ii poti obtine muncind, sa dai la cutia Mystery, iti da cativa bani si iubitul sau de la jocuri happy

| Deea4Deeutza a răspuns:

Buna Maddye! Banii in lady poular nu se obtin foarte greu.Ii poti obtine de la iubit, mystery, jucand mini jocuri, muncind sau prin provocari cu $. fundita?

| dayana_5475 a răspuns:

Ceao...poti castiga bani pe lady popular in mai ulte feluri:1.iti iei un iubit de la disco care iti va da bani pe zi(depinde in ce nivel esti ca daca esti intr-unul mai avansat iti da bani mai multi) 2. poti schimba diamantele in dolari 3. poti sa te duci la mini jocuri si unele iti deau bani lady mea ii mangy intra pe ea si comenteaza funda pls