| Anonim232323 a întrebat:

Cum fac sa imi aflu parola la id de mess ca am uitato?

Răspuns Câştigător
| qwerty a răspuns:

Singura solutie este sa dai click pe "Forgot your password?" unde trebuie sa stii raspunsul la intrebarea de siguranta pe care ti-ai ales-o cand ti-ai facut contul.

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Acceseaza yahoo mail, I can't access my account, What's the problem you are experiencing? Confirmi datele personale si iti faci o noua parola. Succes!

| Apophis a răspuns:

Nu stiu exact daca o mai poti afla doar ca stiu ca o poti schimba. Intri pe yahoo.mail si dai acolo unde iti spune daca ai uitat parola. dupa care vezi u ca e usor. Bafta