| denisa_2911 a întrebat:

Cum imi aflu o parola de cont TPU daca am uitato?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Cand te loghezi in dreptunghiul respectiv iti apare am uitat parola si apesi acolo si dai adresa ta de mail si ti se va trimite un email cu parola ta!

8 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Dai logout apoi in acel loc va scrie "intra in cont" sau "am uitat parola", dai click pe "am uitat parola" unde scrii emailul cu care ti-ai facut cont.Vei primi pe acel email parola de la cont.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Dai pe "Logout" si apoi dai pe "Am uitat parola ".

| denisa_2911 explică:

Multumesc kratos...happy

| kllass a răspuns:

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca chiar si eu am uitato pe amea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thallya_scumpik98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine sa aflu parola ca am uitato si azi am schimbat-o o stiu pe penultima ma ajuta cineva? plzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu