| Orbithh a întrebat:

Cum fac sa nu imi poata vedea nimeni pagina de Facebook...doar eu?

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Nu se poate. Doar dacă ştergi pe toată lumea de la prieteni şi apoi dai la setări pentru a avea cont privat. Dar aşa nu ai putea să ai comentarii şi nici orice alt ceva. Succes!kiss*

7 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Click la Profilul meu" si apoi click pe ceva de genul "Accesc de pagina" si selectezi sa iti vezi doar tu pagina de Facebook.Sau daca nu la setari de confiderenta ceva de genu'. Funda?

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Mulţumesc !

| pinguuina a răspuns:

Sau iti stergi toti prietenii, si apoi te pui pe privat.
Sau mai bine, poti sa iti si stergi facebooku

| anaanitaa a răspuns:

La naiba... atunci de ce ti ai mai facut facebook fatoo?

| Orbithh explică (pentru anaanitaa):

Ai primit mesajul meu privat?raised eyebrows

| anaanitaa a răspuns (pentru Orbithh):

laughing fa ce vrei draga... nici nu te cunosc... intreab-o tu pe mata de ce ti ai fackut fcebook? =)

| Orbithh explică (pentru anaanitaa):

Auzi hai vad ca habar nu ai ce vorbesti asa ca shhhht...nu te cunosc nu ma cunosti nu am dreptul sa te insult nu ai dreptul sa ma insult cu asta am zis tot.