| vio3 a întrebat:

Cum fac sa trimit o melodie prin email? Astept rasp urgent daca se poate! pwpwp

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cum a spus myellangel

| Mina a răspuns:

Compose, ca la un mail normal, dai attach files, browse, iei melodia din calculator, attach files din nou si trimiti mail-ul.winking

| just4fun_8801 a răspuns:

Click attach files

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e prin Yahoo Mail nu poti sa trimiti mai mult de 10 MB. Dar Myellangel are dreptate happy Nu are rost sa repet

| biancak a răspuns:

Mail, apoi click compose, apoi click attach files, alegi melodia(browse), dai click attach files, astepti sa se incarce, apoi o trimiti.

| ibaciu6 a răspuns:

Simplu
intri pe transfer.ro
scrii emailul destinatarului si ataseji melodia
poti atasa pana la 1 giga