| diavolitadulce a întrebat:

Urgent. dau funda. cum trimit un email?

Răspuns Câştigător
| AnimaXD a răspuns:

Yahoo.com - sigh in (il gasesti mai jos de "search") - apoi in dreapta de sigh in (dupa ce te loghezi) o sa apar optiunea "mail" dai click acolo o sa-ti intre in e-mailurile tale iar unde scrie "what's new" (mai jos putin) este optiunea "compose message", dai click acolo, scrii adresa de e-mail cui vrei sa-i trimiti la "to"( celelalte nu sunt obligatorii", dupa ce scrii e-mailul mai sus de "to" este optiunea "send" dai click pe ea apoi pe "done" si gata.
Sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| Iru08 a răspuns:

Te duci pe mail, si undeva in stanga o sa-ti apara, gen : New / Write new. [gen]
Cel putin la mine as e happy

| corina01 a răspuns:

1) Intri aici : https://login.yahoo.com
2) Iti scrii adresa de email si parola ta
3) Dupa ce ai intrat pe mail, apoi vezi ca deasupra butonului,, Inbox'' scrie mai sus,, Compunere''.
4) Scrii la,, to'' adresa de mail cui vrei sa ii trimiti
5) Scrii mesajul!

Bafta! happy