| emilenescu a întrebat:

Cum fac un film 3d sa se vada 3d dupa ce l-am descarcat, ...stiu ca trebuie Stereoscopic Player (il am) dar nu stiu cum trebuie setat sau ce trebuie... cel mai explicit raspuns funda

4 răspunsuri:
| aktlk a răspuns:

"Cum fac un film 3d". Pai daca e 3D, cum vrei sa-l mai faci 3D? Ca sa il vezi iti trebuie ochelari 3D, acesti ochelari sunt de mai multe tipuri la fel ca si tipurile 3D, trebuie sa stii ce fel de 3D e folosit la film ca sa folosesti si ochelari de acelasi tip.De obicei majoritatea filmelor folosesc tehnologia RED-CYAN http://clubbiz.ro/wp-content/uploads/2010/07/632071.jpg deci o sa iti trebuiasca o pereche de ochelari 3D cu o lentila rosie si cealalta albastra. Cu ajutorul Stereoscopic Player se fac filme 3D din filme obisnuite.

| Jhonny18Villa a răspuns:

Cati ani ai ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie ochelari din aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite ce faci...ai Stereopic Player ok dar dai mai jos si dai connect to video si apasa pe sageti cum sa fie filmu okwinkingwinking