| anonim_4396 a întrebat:

Cum golesc memoria interna la Allview city+. Adica am revenit din greseala la setarile din fabrica si arata ca memoria este plina si nu pot descarca niciun joc, nici o aplicatie.Cine ma poate ajuta dau fundabig grin

2 răspunsuri:
| Komarov a răspuns:

Inchizi tableta o lasi sa se inchida de tot dupa apesi deodata inchidere volum sus sau jos depinde de tableta dupa apare un meniu numit recovery mode umbli din butoanele de volum pana dai de wipe/data cahce reset factory si apesi buton home care il ai sau inchidere dupa dai reboot? funda?

| Adam_Danyel_1997 a răspuns (pentru Komarov):

Nu merge... alta varianta?