| BlackOps123 a întrebat:

Cum imi sterg windows 7 din pc? Am refacut de curand laptopul si m-am trezit cu 2 de windows 7 in laptop si imi afecteaza viteza lui. AJUTOR. Vreau raspunsuri cat mai rapide dar nu banale.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergi totul de pe el si reinstalezi Windows dupa ce redefinesti partitiile la valoarea la care crezi ca ai nevoie. Alegi marimea partitiei pe care instalezi, in general C, apoi alegi restul de spatiu pe care sa ti-l acorzi pentru stocare.