| adry2001 a întrebat:

Cum pot sa sterg o persoana de la mess? va rog raspunsuri rapide si folositoare! Nu va radeti de mine! va implor am nevoie de ajutor sad!

Răspuns Câştigător
| Betyskumpik a răspuns:

Pai...deschizi adresa de mess, apoi tii sageata pe pers pe care vrei sa o stergi fara sa apesi pe mouse, apoi dai clik dreapta si selectezi stergere

2 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Dai clik dreapta pe adresa de mess pe care vrei sa o stergi apio delete pentru cealalta persoana vei aparea tot timpul offline

| Betyskumpik a răspuns:

Deschis adresa de mess pui sageata pe cel pe care vrei sa il stergi si dai clik dreapta apoi selectezi stergere