| Radu_Ionut_1991 a întrebat:

Cum pot afla o parola salvata in Google chrome? Stiu chestia cu >>Utilitare-settings-gestionare parole salvate...etc. Dar nu imi arata nici un site cand accesez asta. Exista vreoun program sau alta modalitate?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti sigur ca a fost salvata? Uita-te daca este bifata optiunea de salvare sau gandeste-te daca a fost bifata aceasta optiune. Daca ai salvat-o trebuia sa-ti apara. Nu stiu daca exista alta modalitate. Numai bine!

| Radu_Ionut_1991 explică (pentru Ioandelasal):

Da, sunt sigur absolut sigur. De exemplu acum m-am logat pe yahoo mail si am bifat iar acolo tot nu imi apare. Multumesc oricum

| George14 a răspuns:

Nu stiu

| PeteanAdrian a răspuns:

Daţi clic pe meniul Chrome din bara de instrumente a browserului.
Selectaţi Setări.
Daţi clic pe Afişaţi setările avansate.
Configuraţi setările pentru parole în secţiunea „Parole şi formulare":
Selectaţi „Oferă salvarea parolelor introduse pe web" dacă doriţi ca Google Chrome să vă solicite salvarea parolei de fiecare dată când vă conectaţi la un site web nou.