| Valentinasofi a întrebat:

Cum pot deschide un fisier de tipDCIM?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

RenameX is an useful software to help you open. DCIM file extension on Windows.

http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=193511&t=0&i=1

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Click dreapta open with Notepad...

| Valentinasofi explică (pentru Azµre):

Am incercat insa nu se primeste se deschide si scrie (MISC  R6B6B R6B.  »Hu@ 100CASIO , śŚA>B, śŚA CANONMSC  áf˜@˜@ áf˜@Î ĺ01YOUTB  I…AA I…AŻ FAMILI ˛˝žUAUA

| Valentinasofi explică (pentru Azµre):

O sa incerc oricum multumesc, dar pot fi sigura de acest sait de unde voi descarca?

| Azµre a răspuns (pentru Valentinasofi):

Da, e softpedia, mergi pe încredere happy eu am probat acum download-ul este ok.

| Valentinasofi explică (pentru Azµre):

Am deschis RenameX si imi zice ca nu mai functioneaza.....sa incer sa-l mai descarc o data?

| Azµre a răspuns (pentru Valentinasofi):

RenameX is an useful software to help you open. DCIM file extension on Windows.

http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=193511&t=0&i=1

| Fallen96 a răspuns:

încearcă să le deschizi cu Notepad++ sau orice alt editor.