| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face sa nu mai primesc in casuta de e-mail postarile de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Vaniliecuaromădecăpșuni a răspuns:

Te duci in Setarile contului -->Notificari -->si da pe sageat in jos pana vezi de exemplu : Facebook Editeaza
si de acolo debifezi casutele big grin funda...puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Da-le ''spam''

| corinusdeplus a răspuns:

Buna,sper sa nu zic o prostie,dar intri pe pagina ta de facebook, dai dreapta sus pe triunghi(acelasi tringhi de unde te deconectezi), dai la setarile contului si modifici acolo.Bafta!

| corinusdeplus a răspuns (pentru corinusdeplus):

Sau intri pe adresa ta de mail si ori le dai spam, ori redirectionare.