| KiduuAlle a întrebat:

Cum pot sa cresc o pagina la talking mai repede pe facebook? happy

Răspuns Câştigător
| Antoniia a răspuns:

Trebuie să faci multe schimburi de like-uri, comm-uri, like-uri la poze si postari, chiar și distribuiri de poze! Încearcă să faci toate astea de pe conturi personale. Fundițaa? happy

3 răspunsuri:
| alexandramustatea2013 a răspuns:

Mai bine esti admin.

| KiduuAlle explică (pentru alexandramustatea2013):

Am fost admina la pagini mari si sti cum e? Sa-ti dai tot timpul si pozele sa faci pagina perfecta iar cand au terminat cu tine sa-ti infiga cutitul pe la spate si sa te scoata de la admini happy.

| anonimaM a răspuns:

Cred ca e greu, mai bine gasesti o pagina mare care iti place si care cauta admini/admine.