| Walhalla a întrebat:

Cum pot sa ma dezabonez de la newsletter-urile anumitor siteuri?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Deschizi mesajul si in josul paginii dai click unde scrie Dezabonare "Unsubscribe".

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Pe yahoo mail ai un tool in meniu in stanga, se numeste unsubscriber si pur si simplu tragi mailurile in folder si nu vei mai primi mailuri de la senderul respectiv

| RoxanaCC a răspuns:

Intra in mail si jos de tot o sa iti apara scris mic ceva de genul "Daca doriti sa va dezabonati automat, click aici" sau "Daca nu mai doriti una sau mai multe alerte, va rugam sa va logati pe site si sa stergeti alertele pe care nu le mai doriti. De asemenea, va puteti sterge toate alertele de pe Executari.com, dand click pe linkul DEZABONARE".
Dai click pe dezabonare si gata