| alexandra722 a întrebat:

Cum pot sa ma razbun pe un baiat, care m-a umilit de fata cu toti.Sa nu ziceti ca razbunarea e arma prostului si chestii din astea

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca doresti sa fii proasta nu ai decat ( tu ai zis-o ). Fa-l si tu pe de cacao in fata prietenilor lui ( in modul in care stii ca-l doare cel mai tare ).

| ReusxD a răspuns:

O sa iti zic ceva de care cred ca sti, razbunarea e arma prostului. Eu zic sa fi desteapta si lasa-l in pace ca va avea Bunul Dumnezeu grija de el.
Succes.
Ciaowinking

| IonutzWoW a răspuns:

De ce sa te razbuni pe el? Daca s-a intamplat asta la scoala, du-te si spune-i dirigintelui sau dirigintei.