| tarceabia a întrebat:

Cum pot sa mut poze de pe telefon pe calculator daca am card de memorie si cablu de date.Am incercat da nu pot

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce telefon ai?

| IFlorin97 a răspuns:

Conectezi calculatoru la cablu de date si la telefon si vezi daca iti apare ceva, daca nu iti apare intri in my computer

| viorel6122 a răspuns:

Transefa pozele din memoria telefonului pe SD card apoi cuplezi la calculator, sau
daca ai un cititor de carduri, e mai bine sa o faci in acest mod, este posibil calculatorul sa nu-ti recunoasca telefonul fara sa fii instalat in prealabil un driver. Bafta.