| parishiltonbia a întrebat:

Cum pot sa imi pun niste poze de pe telefon pe calculator daca am si card de memorie, si cablu de date?

Răspuns Câştigător
| Artemis94 a răspuns:

1.Copiezi/muti pozele de pe telefon pe card daca e necesar.
2.Introduci cardul pe calculator.
3.Copiezi/muti pozele pe calculator.

Eu asa fac cu muzica, poze, videoclipuri happy

3 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Pai.
daca ai cititor de card bagi cardul si de acolo te descurci.
daca ai cablu de date, instalezi programul respectiv, bagi cablul in pc si telefon, iar apoi totul devine simpluthinking
[nu prea le am cu explicatiile a?laughing]

| Dana211 a răspuns:

Conectezi calculatorul cu telefonul prin cablul de date si dupa dai copy paste

| XDeiutzaX a răspuns:

Draga este foarte complicat.Decat sa te complici ce ar fi sa ceri de la electronice un disc pentru card de memorie.Nu e scump si bagi cardul in locul special il introduci in calculator si gata! fARA complicatiibig grin