| GabrielaS13 a întrebat:

Cum pot sa slabesc. Tinand cont ca stau la bunica si nu as vrea sa stie ca vreau sa slabesc fiindca stiti voi cum sunt bunicile.Si e si iarna.Pana la scoala nu am mult de mers si chiar nu stiu ce sport pot sa practic.Imi puteti da vreun regim sau ceva de genu.Dar sa slabesc ceva.NU conteaza in cat timp.Dar vreau sa ajung macar la 48 de kg.Adica sa slabesc 10 kg.

FUNDAA!

5 răspunsuri:
| Oana65 a răspuns:

Buna! Stii, daca vrei sa slabesti, nu trebuie sa te infometezi, ci sa mananci ceea ce iti place, dar intr-un mod: PUTIN SI DES! Trebuie sa mai faci si sport, gimanstica, din cand in cand. Funda?

| Katherineeeee a răspuns:

Pai ai putea sa faci sport- gimnastica sau alergare. Este iarna, deci iesi cat mai mult pe afara, alearga cat de mult poti, ok? Si incearca pe masura ce trece, sa eviti alimentele mai sarate si carnea. Poti sa mananci dar in masura mica. Funda?

| Cosmin4cwalk a răspuns:

Parerea ma e ca esti slaba la 58 de kg nu este bine si sanatos sa fii foarte slaba

| GabrielaS13 explică (pentru Cosmin4cwalk):

Mie nu prea mi se pare ca sunt slaba.La un 1 metru 65 ar trebui sa mai dau jos cateva kg. happy

| Cosmin4cwalk a răspuns (pentru GabrielaS13):

Am crezut ca esti mai ^