| cornelmarius a întrebat:

Cum pot vedea un video de pe youtube care este in engleza si vreau sa il vad subtritrat in romana? se poate face ceva? multumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,imi pare rau.

| zDenYz a răspuns:

Buna.Nu poti face nimic daca cel care l-a incarcat nu l-a subtitrat.

| cornelmarius explică (pentru zDenYz):

Buna. dar eu nu ilpot subtritra?

| Spike95 a răspuns (pentru cornelmarius):

Nu. nu ai cum

| zDenYz a răspuns (pentru cornelmarius):

Ba da dar doar daca stii limba in care este vorbit si este putin complicat.

| cornelmarius explică (pentru zDenYz):

Pai explica-mi ce trebuie sa fac, ca limba in ce limba vorbeste stiu!

| zDenYz a răspuns (pentru cornelmarius):

Daca stii limba atunci urmezi urmatorii pasi:
1)Creezi un document txt in care scrii toate frazele traduse de tine(daca stii limba).
2)Descarci Media Subtitler.
3)Descarci You Tube Downloader
4)Descarci videoclipul pe care vrei sa il traduci.
5)Deschizi Media Subtitler si in stanga sus apesi pe fisier dupa aceea alegi videoclipul si fisierul txt.
6)Dai play la video si apesi pe aplica cand se vorbeste in videoclip.
7)Il uploadezi pe YouTube

| Matei_Alin_1998 a răspuns:

Descarci filmul si cauti subtrarea pe net si cand pornesti filmul bagi fisierul cu subtritarea pe film big grin