| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot vizualiza ultimele site-uri accesate de pe acest calculator?

5 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Daca folosesti Mozila vezi ca ai sus in bara unde introduci siteul o sagetica undeva in dreapta dai acolo si iti arata cele mai recente siteuri vizitate si la internet explorer este la fel ai tot undeva in dreapta langa bara de adrese un semn de genul asta

| Irina a răspuns:

Deschizi Internet Explorer/Mozzilla (ce folosesti tu) si apesi CTRL+H.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deschizi browserul de internet cu care ai accesat site-urile si ai optiunea history - alegi de acolo daca vrei sa vezi siturile din ultima zi, din ultima saptamana, etc. Daca ai Internet Explorer click pe Favorites si apoi alegi History. In Mozilla ai in meniu butonul History.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ultimele site-uri accesate de la acest calculator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nhdfghjkl'lj