Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2712557intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
30 Iul
SATI 258.066AFISARI
113.794VIZITE
94.670V. UNICI
9 Noiembrie 2011
szmotovio intreaba:

Exista posibilitatea sa vad absolut TOATE site-urile care au fost accesate de pe un calculator?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 11 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 9 Noiembrie 2011 15:32
    freewoman a răspuns:
    Daca nu a fost stearsa arhiva, poti! Depinde ce motor de cautare folosesti! Pentru Mozilla : History - Show all history
  • 9 Noiembrie 2011 15:34
    Robertttttttt a răspuns:
    Da exista posibilitatea ...In dreapta paginii de internet ai o steluta sau la tools ''History" In acel History ai toata arhiva netului...totate site-urile pe care ai navigat sau a navigat cineva.big grin sper ca te am ajutat!
  • 9 Noiembrie 2011 15:45
    Ilusion :X a răspuns:
    Daca vrei sa nu se vada:

Opera - CTRL + H, iti va da toate link-urile, site-urile accesate. Pentru a le sterge, click pe pagina pe care-ti apare si apasa DELETE.

Mozila : History - Show History, dar nu-ti va arata doar ultimele 10-15 link-uri accesate ( daca nu ai upgrade+, la el )

Google Chrome - Apasa pe cheia din partea dreapta, din colt sus, apoi RydBrowersData si bifeaza primele 4 variante, cealalta o lasi in pace.
  • 9 Noiembrie 2011 15:31
    ÐÿÅ a răspuns:
    NU,nu are cum... dupa parerea mea...happy
    InsanelyWicked a răspuns:
    Cauti in toate browserele de pe acel pc history-ul/istoricul. daca e sters, nu mai poti vedea.

exista programe cu care poti monitoriza activitatea unui p.c. daca vrei sa vezi pe ce site-uri se uita cei mici sa ce vorbesc pe mess sau skype lawl ^_^
    20 Septembrie 2012 17:43
    Stefan_Asavei_1991 a răspuns (pentru InsanelyWicked):
    Care sunt acele programe?
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
    vreau1alint a răspuns:
    Da, intri la meniu google chrome-istoric si ai toate, daca nu au fost stersetongue
  • 9 Noiembrie 2011 15:35
    IONYUTZ a răspuns:
    Da. de duci la bara de unelte si apesi pe istoric iar apoi arata tot istoricul.
    Raspuns utilizator suspendat
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 17 Martie 2014 18:01
    catalinpsenisnic a răspuns:
    Apasa ctrl+h
  • 9 Noiembrie 2011 15:41
    tynush a răspuns:
    Eu am descoperit recent k pot sa vad ce am cautat pe google daca am cont pe Google mail(gmail) si sunt conectata...in dreapta sus e o "rotita", dai click si apare acolo Istoric Web si chiar daca a fost stearsa arhiva de la firefox, poti sa vezi cautarile de pe google acolo, dar Doar de pe Google big grin!