| superpissy40 a întrebat:

Cum poti sa iti ascunzi un jurnal secret foarte bine, fara sa fie la vedere?

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Într-un pulover gros, în şifonier. Şi aşa nimeni nu mai umblă pe acolo, nu mai purtăm pulovere acum. Sau, de ce nu, îl lipeşti înăuntrul şifonierului pe " plafon " sau îl legi de un umeraş cu o aţă groasă, de preferat de culoarea hainei de pe umeraş, ca să nu iasă în evidenţă.

| gabriela a răspuns:

Scrii pe calculator si ramane secreta parola oh go on

| claudiea79 a răspuns:

Am tinut jurnal de la 14 ani la 28 de ani. am reuntat ca sa nu il gaseasca parintii il pot folosi impotriva mea. asa ca le-am aruncat. le tineam intr-o masina de spalat veche care era in camera mea nu o mai folosea nimeni. in birou; sub saltea; dupa pat. poti sa iei jurnal cu cheita de la librarie.

| fluturas a răspuns:

Sub patbatting eyelashes sau jurnal cu cheita tongue si ai mereu cheita la tine big grin

| aleeee a răspuns:

Ii lipesti cu scoci sub masa