| LeerieVonTeese a întrebat:

Cum poti sa iti ascunzi un jurnal secret foarte bine? Am avut unul 2 ani in urma, si parintii mi l-au gasit sad toate petrecerile secrete care le-am facut atunci, nu mai erau 'secrete'. Acum iar am inceput sa tin un jurnal, unde imi scriu toate gindurile, absolut tot. Unde pot sa il ascund sa nu il mai gaseasca?

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

Scoate niste carti din biblioteca si pune jurnalul acolo, lipit de peretele bibliotecii. Dupa, pune cartile la loc si impinge-le ca sa nu se vada diferenta de nivel. Succes.