| armageddon22 a întrebat:

Cum pui un text pe un tricou? Ce-mi trebuie si de unde pot lua?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu poti personaliza de acasa!--- ai nevoie de aparatura speciala pentru transfer termic( vezi ce este transferul termic :http://www.famousgifts.ro/personalizari.html)

Cauta, pe net, o firma care ofera servicii de personalizare obiecte in localitatea de domiciliu.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Sa stii ca alessia5158 are dreptate. Iti trebuie aparatura speciala, iar personalizarea obiectelor (tricou, cani) se face de obicei prin firma specializata pe asa ceva. Trebuie sa existe si in regiune la tine un loc in care sa se personalizeze obiecte. Acasa, manual, nu ai cum (numai daca il cosi cu ata, dar nu cred ca asta vrei).