| andrushk50 a întrebat:

Cum sa am mai multa audienta la paginile de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Trebuie sa ai multi fani. Da prietenilor tai linkul paginii si roaga-i sa-ti dea like. Pune linkul pe profilul tau TPU si Facebook. Distrubbuie linkul pe facebook si twitter. Pune-l ca status la messenger. Pune-l pe diverse bloguri si forumuri. Succes happy

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Trebuie sa primesti like'uri, share'uri, comment'uri. Roaga'ti prietenii sa distribuie pozele. Fa'ti reclama si pe alte pagini mai populate.

| budaie a răspuns:

De curiozitate. de ce ai vrea mai multa audienta pe facebook?

| andrushk50 explică (pentru budaie):

De curiozitate, de ce ai vrea sa stii?

| budaie a răspuns (pentru andrushk50):

Din curiozitate.

| andrushk50 explică (pentru budaie):

Din curiozitate, de ce din curiozitate vrei sa stii?