| Poison0fL0v3 a întrebat:

Cum sa dezactivez sweetIM (niste emoticoane de pe net... si vreau sa le scot) MZ+FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| CookieTsang a răspuns:

Simplu. Am avut aceeasi problema.
Deci,
Intri in start - Set program acces and default - change or remove programs, si apoi dai la remove.
Sper sa te-am ajutat,
O zi buna.

| emmacarmen99 a răspuns (pentru CookieTsang):

Mesi mult si mie...big grin:X

4 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

Nu stiu dar te rog sa imi trimiti si mie un mesaj cand aflii puppy dog eyes

| AndreeaIonela29 a răspuns:

Bună am eu o soluție. Sper să fie eficienta! Dar întâi vreau să îmi zici ce windows ai?

| rainboww a răspuns:

Habar nu am ia id asta : gummy_gum23 si cand afli te rog frumos de tot spune-mi si mie mersi anticipat :X:X