| Dices a întrebat:

Cum sa slabesc fara dieta si exercitii fizice gen alegat?

Răspuns Câştigător
| ketanal a răspuns:

50 de matanii in fiecare seara, post negru si rugaciune... poate lu' Doamne Doamne i se face mila de tine si mai indeplineste un miracol.

3 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

@Deny vreau sa-ti spun ca pastilele pentru slabit nu sunt sanatoase si in al doilea rand nu sunt bune de nimic nu-si fac efectul doar dai banii degeaba pe ele pentru a spune ca ai pastile pentru slabit. Si nu ar fi trebuit sa-i recomanzi asa ceva ce nu e bun de nimic!

Dices imi pare rau sa te anunt dar alte metode nu cred ca ar exista pentru a slabi. Exercitiile si "dieta" trebuie respectate pentru slabire plus pentru o viata sanatoasa.

Dar nu pot spune "o dieta"a-si spune doar o masa mai sanatoasa. Pe care trebuie sa o folosesti zilnic nu doar pentru cura!

| Luissa123 a răspuns:

Nu incerca in niciun caz pastile de slabit doar aptinete sa mai maninci seara dupa 7

| deny_3888 a răspuns:

Cum vrei sa slabesti fara aceste lucruri esentiale? Poti sa incerci niste pastile de slabit, dar nu cred ca o sa garanteze cineva.