| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Cum sa strang mai multe likeuri la o pagina?

6 răspunsuri:
| ElenaErika a răspuns:

Fai publicitate. Dai Share sau da 'le prietenilor tai link'ul sa il dea mai departe
da share la fiecare fotografie sau text pe care il postezie mai greu la inceput dar incet incet o sa ai o multime de vizitatori fara sa mai fi nevoita sa iti faci reclamabatting eyelashes... funda?:d

| Rizer a răspuns:

Faci publicitate, postezi jocuri, intrebari, adevar sau provocare! Dai la prietenii tai sa dea link s.a.m.d

| Catalinxxxx a răspuns:

Incearca sa postezi poze interesante funny si altele.Incearca sa pui ceva ce place la toata lumea. Posteaza niste bancuri muzica noua jocuri ceva orce. Sper ca te-am ajutat

| ninaelenadobrev a răspuns:

Cauti alte pagini care-ti pot face publicitate

| lucian007 a răspuns:

Daca vrei sa strisezi cred ca merge cu asta www.twiends.com

| Alicutz a răspuns:

Poti sa pui te rog aici linkul paginii?