| slow0 a întrebat:

Vreau sa strang likeuri la o pagina de facebook. Ce pot face in afara de likeme-likeyou. Funda celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| EUgenERATION a răspuns:

Faci un site sau pui pe un site un script cu pagina ta! Un site cu mireasă pentru foul meu de exemplu sau altceva. Dar să ai o informație reală și ceva să funcționeze. Ori faci un site cu... Dă like să vezi pe teo cum face dragoste și după ce dă like pui o puză pe ea cum își pupă fiica pe obraz. Altfel, și eu vreau like-uri fără prea mult efort, deși te cam piși în ele like-uri de când cu algoritmii facebook!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O promovezi platit

| OnuOnulică a răspuns:

Singura metoda e sa folosesti programul "Addmefast"...

| Jipa95 a răspuns:

Posteaza foarte des.

| MskDesign a răspuns:

Nu te mai chinui. Facebook-ul este o porcarie de platforma a socializarii. Daca pagina merita like-uri, cu siguranta veneau.

| AdrenalinTm a răspuns:

Merg si variantele ce zice lumea pe aici e mai complicat dar foarte eficient
Cel mai simplu LA ROMANI
e vrajeala poveti abureala gen
castigi o tableta un smartphone orce
daca dai like poti castiga
si pui un vecin ii pui premiul in brate ii zici am castigat ca am dat like la bla bla si aia e urmatorul premiu alt vecin

| tikylau a răspuns:

Fanslave.com
adfanyo.com

Ori plătești pentru like uri, ori iti faci cont si dai like uri la altii, si din creditele castigate vei putea sa primesti like uri la pagina sau postarea ta

| pawrt a răspuns:

Eu am incercat promovare platita si numai fake-uri de fani.
Acum folosesc tot www.Likeme-LikeYou.com pentru ca nu primesc like-uri de la boti ca pe admf