| Larysu a întrebat:

Cum se poate pune parola la un document Word 2007?

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

La ce îți trebuie, ca să uiți parola și să nu mai poți deschide documentul?

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, nu am auzit vreodată să se poată pune vreo parolă...de cine vrei să ascunzi documentul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu e sa adaugi documentul intr-o archiva parolata. Daca ai deja WinRar instalat, click dreapta pe document, add to archive - advanced - set password, scrii parola si click pe OK.

| Georgientz a răspuns:

Nu se poate

| Lighteen a răspuns:

Dai salvare ca>(jos in stanga langa save)Tools>General Options si Scrii parola la Password to open.