| dodonika a întrebat:

Cum sterg virusii din calculator cu antivirusu avast ca l-am luat de 2 ore si nu stiu cum sa sterg virusii va rog ajutati-ma explicati-mi si mie va rogggg

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Avasat e varza! ia-ti kaspersky e mult mai bun! :. oricum du-te la scanare si fa-i full sistem scan! :. daca iti gaseste virusi, la sfarsit da-le delete! big grin

| DoRu a răspuns:

Apache e vai de de tine! Avast e f bun daca il actualizezi si ai rabdare sa-i faci actualizarile e ceva. Eu am acum Kaspersky PURE 2011 si e foarte bun, da delete la orice virus, il am pe 30 de zile. Daca vrei kaspersky pure lasa-mi un mesaj si poate te ajut big grinbig grin

| Cr3Tzu a răspuns:

Eu am avut kasperky dar s-a dus licenta de 30 de zilelaughing) iar acu nu ma mai lasa sa-l instalez ...plz daca esti dragut sa mi-l dai si mie ...contacteaza-ma la id-ul yoo_mytu98

| Dinamo_Valy_1998 a răspuns:

Nici eu nu stiu, ca si eu am avast