| KzO a întrebat:

Nu stiu cum sa devirusez pcul am instalat nod32 si am scanat si zice ca am 5 file infectate din care 1 curatata si nu stiu cum sa sterg virusii de pe calculator. Va rog ajutati-ma,

2 răspunsuri:
| FrancezuTau a răspuns:

Simplu...(daca ai windows 7, daca ai xp trebuie sa reinstalezi) intri in start->Accesorii->instrumente sistem->restaurare sistem si faci ce iti zice acolo. Daca ai windows xp il reinstalezi, daca nici atunci nu ai scapat ia'ti pc nou.

| รยŦlєtєl a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa reinstalezi windows-ulwinking