| Verisor a întrebat:

Cum stiu sau pot afla ce placa audio am?
mi-am reinstalat windows-ul si tot nu mi merge
Iar Cd-ul nu-l mai gasesc ce trebuie sa fac straight face?

1 răspuns:
| jhonny999 a răspuns:

Exista doua variante mai sigure de a descarca driverele necesare.
Scrie in Google seria placi de baza driver download si intra pe site-ul producatorului si descarci toate driverele necesare.A doua varianta scrii in Google Toules Drivers.din pagina deschisa selectezi Mes drivers descarca programul Ma-config si instaleazal,dupa ce l-ai instalat dai click pe Lancer la detection, iti va scana PC si iti va afisa driverele necesare, download si install.